همایش مدیران ارشد بانک سپه سال 1403 با تمرکز بر بانکداری دیجیتال برگزار شد

به گزارش روابط عمومی امیدنت؛ همایش مدیران ارشد بانک سپه با محور “تبیین رویکردها، سیاست ها و برنامه های اجرایی بانک در سال 1403 با تمرکز بر بانکداری دیجیتال” برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بانک سپه، در این همایش دو روزه که طی روزهای 26 و 27 اردیبهشت ماه با حضور دکتر آیت‌اله ابراهیمی مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و هیات عامل، مدیران امور، روسای ادارت، مدیران مناطق، روسای شعب ممتاز مستقل و حضور وبیناری معاونان مناطق در مجموعه آموزشی کوثر بابلسر برگزار شد، مدیرعامل بانک در سخنانی سیاست های ابلاغی سال 1403 را با تمرکز بر بانکداری دیجیتال تشریح کرد.

بررسی شاخص‌های عملکردی و جایگاه رقابتی بانک از سوی قائم‌مقام مدیرعامل، تبیین و تشریح چالش ها، الزامات و راهبردهای تحقق سیاست های ابلاغی سال 1403 و تشریح سیاست ها و ضوابط اعتباری توسط اعضای هیات مدیره بانک سپه، تشرح برنامه های حوزه حراست و برگزاری چهار پنل تخصصی با موضوع توسعه ظرفیت‌های خطوط کسب و کاری و مولدسازی دارایی های راکد با حضور اعضای هیئت عامل و مدیران شعب مناطق از برنامه‌های روز نخست این همایش بود.گردهمایی مدیران ارشد بانک سپه در روز دوم با برگزاری دو پنل تخصصیِ “توسعه بانکداری دیجیتال با رویکرد حمایت از محصولات خطوط کسب و کاری” و “مدیریت نقدینگی و سودآوری” همراه بود.

در این همایش “همکاران امیدنت” در خصوص پشتیبانی و تجهیز شعبه فیجیتال بانک سپه در حوزه زیرساخت(کابل کشی برق و شبکه، موضوعات پسیو و اکتیو، تامین برق اضطراری) و برقراری ارتباطات شبکه و اینترنت جهت دسترسی به سامانه های نمایش داده شده و ارتباط با بانکداری متمرکز اقدام نمودند.

آیین مقدس پرچم گردانی حرم مطهر رضوی به مناسبت دهه کرامت و با حضور سفیران مضجع شریف حضرت ثامن الائمه امام رضا (ع) پایان بخش برنامه های همایش سراسری مدیران ارشد بانک سپه بود.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *